LC1D115F7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D115F7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D115F7
Descriere
CONTACTOR TESYSDECA 115A 3P 110V
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 115 A 110V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC1D115F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Producător
Schneider Electric
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
88V c.a.
Stare piesă
Inactual
Tensiune prescrisă de revenire
33V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
110V c.a.
Timp de funcționare
50 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Timp eliberare
20 ms
Valoare nominală contact (Curent)
115 A