LAL26400
Numărul produsului DigiKey
4008-LAL26400-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LAL26400
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 400A 600 V AC 250 V DC Manetă Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LAL26400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Valoare nominală curent (Amp)
400A