LAL26200
Numărul produsului DigiKey
4008-LAL26200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LAL26200
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 200A 600 V AC 250 V DC Manetă Cu montare pe carcasă
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Schneider Electric
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
2
Stare piesă
Inactual
Iluminare
Niciunul
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
CSA, IEC, UL
Valoare nominală curent (Amp)
200A