Imaginea pentru LA26400AB nu este disponibilă
LA26400AB
Numărul produsului DigiKey
4008-LA26400AB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LA26400AB
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 400A 600 V AC 250 V DC Manetă Montare panou
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Schneider Electric
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Ambalaj
Cutie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Stare piesă
Activ
Număr de poli
2
Tip montare
Montare panou
Iluminare
Niciunul
Tip disjunctor
Termic magnetic
Tensiune iluminare (nominală)
Valoare nominală curent (Amp)
400A