LA26300AC
Numărul produsului DigiKey
4008-LA26300AC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LA26300AC
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 300A 600 V AC 250 V DC Manetă Montare panou
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Schneider Electric
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
2
Stare piesă
Inactual
Iluminare
Niciunul
Tip montare
Montare panou
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
CSA, UL
Valoare nominală curent (Amp)
300A