JDL36175 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Schneider Electric
În stoc: 0
Fișă de date
Disjunctor Termic magnetic 175A 600 V AC 250 V DC Întrerupător Cu montare pe carcasă
JDL36175
Numărul produsului DigiKey
4008-JDL36175-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JDL36175
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
JDL36175 Modele
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Număr de poli
3
Valoare nominală curent (Amp)
175A