JDL26225
JDL26225
Numărul produsului DigiKey
4008-JDL26225-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JDL26225
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 225A 600 V AC 250 V DC Întrerupător Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
JDL26225 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Schneider Electric
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Întrerupător
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
2
Stare piesă
Inactual
Iluminare
Niciunul
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
CSA, UL
Valoare nominală curent (Amp)
225A