JDL26175
Numărul produsului DigiKey
4008-JDL26175-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JDL26175
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 175A 600 V AC 250 V DC Întrerupător Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
JDL26175 Modele
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Număr de poli
2
Valoare nominală curent (Amp)
175A