CA2KN22F7
Numărul produsului DigiKey
4008-CA2KN22F7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CA2KN22F7
Descriere
K CONTROL RELAY 2NO 2NC 110V AC
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 4PST-2NO/2NC (2 de formă A, 2 de formă B) 10 A 110V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CA2KN22F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Producător
Schneider Electric
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 50°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
88V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
22V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
110V c.a.
Timp de funcționare
20 ms
Formă contact
4PST-2NO/2NC (2 de formă A, 2 de formă B)
Timp eliberare
25 ms
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.