BVS480XDPDR
Numărul produsului DigiKey
4008-BVS480XDPDR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BVS480XDPDR
Descriere
EASY UPS CONTROL MODULE, 24V DC-
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Linie interactivă (reglementare intrare) De uz universal, Control industrial 480W 24V
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Linii media protejate
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire
24V
Ambalaj
Cutie
Conector intrare
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Tip
Linie interactivă (reglementare intrare)
Lungime cordon
Tensiune - Intrare
24V
Agenție de aprobare
CE, TUV
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Mărime/Dimensiune
4,685" L x 1,575" l (119,00mm x 40,00mm)
Formă
Șină DIN
Înălțime
5,079" (129,00mm)
Putere - Nominală
480W