Imaginea pentru BSH1403P11F2A nu este disponibilă
BSH1403P11F2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BSH1403P11F2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BSH1403P11F2A
Descriere
MOTOR 140 IP40 KEYED INC BRK ANG
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 4000 3,9kW – 480V c.a.
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,945" (24,00mm)
Lungime - Arbore și rulment
1,969" (50,00mm)
Distanță orificii montare
5,118" (130,00mm)
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 4000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
2662/18800
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
3,9kW