BMI1003P21F
Numărul produsului DigiKey
4008-BMI1003P21F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMI1003P21F
Descriere
MOT 3P 100MM IP65 2,2KW NKY ENC
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 6000 2,1kW Absolut 208 – 480V c.a.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BMI1003P21F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip codificator
Absolut
Producător
Schneider Electric
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,750" (19,05mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Arbore și rulment
1,570" (39,88mm)
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
3,740" (95,00mm)
Tip
Motor AC
Stil terminație
Conector
Funcție
Servomotor
Caracteristici
Dispozitiv de frânare
Tip motor
Raport reducere treaptă de viteză
Tensiune - Nominală
208 – 480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 6000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
1020 / 7200
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
2,1kW