BDL16100
Numărul produsului DigiKey
4008-BDL16100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BDL16100
Descriere
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 347V
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 100A 240 V AC DC Întrerupător Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BDL16100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
100A
Producător
Schneider Electric
Valoare nominală tensiune - C.a.
240 V