ATV320U11M3C
Numărul produsului DigiKey
4008-ATV320U11M3C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV320U11M3C
Descriere
ATV320 CP DRIVE IP20 -1.5HP-200/
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență 200 – 240V 6,9A 1.1 kW Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
ATV320U11M3C Modele
Categorie
Tensiune - Sarcină
200 – 240V
Producător
Schneider Electric
Curent - Ieșire
6,9A
Serie
Putere electrică - Sarcină
1.1 kW
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
Stare piesă
Activ
Interfață
CAN
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristici
Număr de motoare
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C