ATV320U11M2C412
Numărul produsului DigiKey
4008-ATV320U11M2C412-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV320U11M2C412
Descriere
ALTIVAR SOLAR DRIVE ATV320, 1.5H
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență 240V 6,9A 1.1 kW Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
ATV320U11M2C412 Modele
Categorie
Curent - Ieșire
6,9A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
1.1 kW
Serie
Tensiune - Alimentare
200 – 240V c.a.
Ambalaj
Cutie
Interfață
CAN,以太网/IP,Modbus TCP,串行
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Număr de motoare
1
Protecție la infiltrare
IP20
Tensiune - Sarcină
240V