ATS480D88Y
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS480D88Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS480D88Y
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 88A Sarcină
Modele EDA/CAD
ATS480D88Y Modele
Curent - Ieșire
88A
Putere electrică - Sarcină
75000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
110V ~ 230V
Temperatură de funcționare
-15°C – 60°C
Tip control/acționare
Pornire/oprire treptată
Tensiune - Sarcină
208 ~ 690V