ATS480D75Y
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS480D75Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS480D75Y
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 75A Sarcină
Modele EDA/CAD
ATS480D75Y Modele
Curent - Ieșire
75A
Putere electrică - Sarcină
55000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
110V ~ 230V
Temperatură de funcționare
-15°C – 60°C
Tip control/acționare
Pornire/oprire treptată
Tensiune - Sarcină
208 ~ 690V