ATS480D38Y
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS480D38Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS480D38Y
Descriere detaliată
Demaror motor 110 – 230V c.a. Alimentare 38A Sarcină
Modele EDA/CAD
ATS480D38Y Modele
Curent - Ieșire
38A
Putere electrică - Sarcină
30000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
110 – 230V c.a.
Temperatură de funcționare
-15°C – 60°C
Tip control/acționare
Demaror motor
Tensiune - Sarcină
208 ~ 690V