ATS480C48Y
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS480C48Y-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS480C48Y
Descriere
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 480A Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATS480C48Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
480A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
500000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
110V ~ 230V
Ambalaj
Cutie
Interfață
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
-15°C – 60°C
Tip motor
Motor AC
Caracteristici
Tip control/acționare
Pornire/oprire treptată
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
208 ~ 690V