ABLS1A24021
ABLS1A24021
ABLS1A24021
Numărul produsului DigiKey
4008-ABLS1A24021-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS1A24021
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,1A
Modele EDA/CAD
ABLS1A24021 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Schneider Electric
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
2,1A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
50W
Tip intrare
AC
Tensiune - Izolație
3 kV
Număr de ieșiri
1
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 240V c.a.
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Caracteristici
PFC
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,52" L x 1,18" l x 2,95" Î (89,4mm x 30,0mm x 74,9mm)