9RA0824P4G0011
Numărul produsului DigiKey
1688-9RA0824P4G0011-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9RA0824P4G0011
Descriere
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 49,4CFM (1,38m³/min) 4 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
37,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
2.64 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
4 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Lățime
25,00mm
Greutate
Flux de aer
49,4CFM (1,38m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,110A
Presiune statică
0,330inH2O (82,2Pa)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Protecție rotor blocat, Control PWM, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 60°C