9GV1212P1G01
Numărul produsului DigiKey
1688-2282-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9GV1212P1G01
Descriere
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 192,6CFM (5,39m³/min) 4 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
9GV1212P1G01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
25.2 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
4 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,794lb (360,15g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
2,10A
Flux de aer
192,6CFM (5,39m³/min)
Interval de tensiune
10,2 – 13,8V c.c.
Presiune statică
1,063inH2O (264,8Pa)
Material - Cadru
Plastic
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C