9BMB24K201
Numărul produsului DigiKey
1688-2166-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9BMB24K201
Descriere
FAN BLOWER 97.1X33MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 24V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 97,1mm L x 95mm Î Sferă 56,8CFM (1,59m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
9BMB24K201 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
38.88 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 97,1mm L x 95mm Î
Greutate
0,419lb (190,06g)
Lățime
33,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,62A
Flux de aer
56,8CFM (1,59m³/min)
Interval de tensiune
21,6 – 26,4V c.c.
Presiune statică
5,140inH2O (1280,0Pa)
Material - Cadru
Plastic
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C