109BC24FD7-1
Numărul produsului DigiKey
109BC24FD7-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
109BC24FD7-1
Descriere
FAN BLOWER 51X15MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 24V c.c. Pătrat/Rotund – 51mm L x 52,6mm Î Sferă 3,6CFM (0,101m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
960 mW
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat/Rotund – 51mm L x 52,6mm Î
Greutate
0,073lb (33,11g)
Lățime
15,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,040A
Flux de aer
3,6CFM (0,101m³/min)
Interval de tensiune
12 – 27,6V c.c.
Presiune statică
0,520inH2O (129,5Pa)
Material - Cadru
Plastic
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Plastic
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
40000h la 60°C