UMPC-02-L-16-M-12.0
Numărul produsului DigiKey
612-UMPC-02-L-16-M-12.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UMPC-02-L-16-M-12.0
Descriere
CBL ASSEM MPOWER 2POS 16AWG 12"
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la cablu 1,00' (304,80mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UMPC-02-L-16-M-12.0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
1,00' (304,80mm)