TSW-149-23-L-S
Numărul produsului DigiKey
SAM1071-49-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-149-23-L-S
Descriere
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 49 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
TSW-149-23-L-S Modele
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,115" (2,92mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
În stoc: 241
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM