TSW-147-23-T-S
Numărul produsului DigiKey
SAM1075-47-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-147-23-T-S
Descriere
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 47 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
TSW-147-23-T-S Modele
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,115" (2,92mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
În stoc: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
În stoc: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM