TSW-145-23-T-D
Numărul produsului DigiKey
SAM1074-45-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-145-23-T-D
Descriere
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 90 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TSW-145-23-T-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,115" (2,92mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
În stoc: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
În stoc: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
În stoc: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM