TSW-119-08-L-S-RA
Numărul produsului DigiKey
SAM1043-19-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-119-08-L-S-RA
Descriere
CONN HEADER R/A 19POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 19 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TSW-119-08-L-S-RA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,119" (3,02mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,090" (2,29mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Disponibil pentru comandă
Stoc din fabrică: 327
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 50POS 2.54MM
În stoc: 314
CONN HEADER R/A 49POS 2.54MM
În stoc: 165
CONN HEADER R/A 48POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 47POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 46POS 2.54MM