TSW-103-23-T-D
Numărul produsului DigiKey
SAM1074-03-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TSW-103-23-T-D
Descriere
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 6 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
TSW-103-23-T-D Modele
Lungime de contact generală
0,445" (11,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Finisaj contact - Știft
Cositor
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,115" (2,92mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 771
Stoc din fabrică: 4.239
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
În stoc: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
În stoc: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
În stoc: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM