TFSD-07-28-H-10.00-T-NDS
Numărul produsului DigiKey
612-TFSD-07-28-H-10.00-T-NDS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TFSD-07-28-H-10.00-T-NDS
Descriere
.050" TIGER EYE DOUBLE ROW DISCR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la mufă 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Pas - Cablu
Producător
Samtec Inc.
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Culoare
Negru, Individual
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la mufă
Utilizare
Număr de poziţii
14
Terminație cablu
Sertizare
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)