T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3
Numărul produsului DigiKey
612-T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3
Descriere
CBL 1MM 10POS PNL MNT M TO F
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la mufă 1,00' (304,80mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
1,00' (304,80mm)
Producător
Samtec Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Negru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la mufă
Terminație cablu
Sertizare
Număr de poziţii
10
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
3,00µin (0,076µm)
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)