T1M-20-F-SH-L
Numărul produsului DigiKey
612-T1M-20-F-SH-LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
612-T1M-20-F-SH-LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
612-T1M-20-F-SH-LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T1M-20-F-SH-L
Descriere
1.00 MM DISCRETE WIRE TERMINAL S
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 20 position 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
T1M-20-F-SH-L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Știft
Cositor
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,2A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V c.a., 353V c.c.