Imaginea pentru T1M-18-F-SV-L nu este disponibilă
T1M-18-F-SV-L
Numărul produsului DigiKey
612-T1M-18-F-SV-LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
T1M-18-F-SV-L
Descriere
DISCRETE WIRE TERMINAL STRIP, 1.
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 18 position 0,039" (1,00mm)
Înălțime izolație
0,217" (5,51mm)
Finisaj contact - Știft
Cositor
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
3,3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V c.a., 353V c.c.