T1M-12-F-SH-L
Numărul produsului DigiKey
612-T1M-12-F-SH-LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
612-T1M-12-F-SH-LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
612-T1M-12-F-SH-LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T1M-12-F-SH-L
Descriere
DISCRETE WIRE TERMINAL STRIP, 1.
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 12 position 0,039" (1,00mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
3,00µin (0,076µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2,2A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V c.a., 353V c.c.