SSW-104-01-T-D
Numărul produsului DigiKey
SAM1212-04-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSW-104-01-T-D
Descriere
CONN RCPT 8POS 0.1 TIN PCB
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Cositor
Modele EDA/CAD
SSW-104-01-T-D Modele
Înălțime izolație
0,335" (8,51mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,104" (2,64mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Cositor
Valoare nominală curent (Amp)
4,7A per contact
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,100" (2,54mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 438
Stoc din fabrică: 1.318
Lungime alternativă
CONN RCPT 100POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 2157
CONN RCPT 98POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 395
CONN RCPT 96POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 0
CONN RCPT 94POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 92POS 0.1 TIN PCB