SO-0515-01-01-02(secondary)
SO-0515-01-01-02
Numărul produsului DigiKey
SAM12870-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SO-0515-01-01-02
Descriere
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.15MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Distanțier rotund Filetat Nr. 4-40 Oțel inoxidabil 0,203" (5,15mm) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SO-0515-01-01-02 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Diametru - Exterior
0,250" (6,35mm) 1/4"
Prod.
Înălțime între plăci
0,203" (5,15mm)