SNT-100-BK-T-H
Numărul produsului DigiKey
SAM8972-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SNT-100-BK-T-H
Descriere
CONN SHUNT
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 (1 x 2) Poziție conector șuntare Negru Parte superioară deschisă, Mâner 0,100" (2,54mm) Cositor
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SNT-100-BK-T-H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
0,240" (6,10mm)
Producător
Samtec Inc.
Finisaj contact
Cositor
Serie
Grosime finisaj contact
Ambalaj
Vrac
Culoare
Negru
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip
Parte superioară deschisă, Mâner
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Gen
Socluri tip mamă
Valoare nominală tensiune
Număr de poziții sau pini (grilă)
2 (1 x 2)
Valoare nominală curent (Amp)
4,3A per contact
Pas
0,100" (2,54mm)