SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
Numărul produsului DigiKey
SAM1109-32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL-132-TT-11
Descriere
CONN RCPT 32POS 0.1 TIN PCB
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Cositor
Modele EDA/CAD
SL-132-TT-11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,132" (3,35mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,108" (2,75mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
1
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Tip montare
Orificiu străpuns
Formă contact
Circular
Terminație
Material contact
Aliaj cupru beriliu
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Finisaj contact - Conectare
Număr produs de bază
Grosime finisaj contact - Conectare
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 628
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN RCPT 31POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 0
CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 260
CONN RCPT 27POS 0.1 TIN PCB