SL-110-T-10
Numărul produsului DigiKey
612-SL-110-T-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL-110-T-10
Descriere
CONN RCPT .100" 10POS GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SL-110-T-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,122" (3,10mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,108" (2,75mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C