SEAF8-40-05.0-S-10-3
Numărul produsului DigiKey
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
612-SEAF8-40-05.0-S-10-3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SEAF8-40-05.0-S-10-3
Descriere
CONN HD ARRAY RCPT .8MM 10X40POS
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400 Poziție conector Matrice de densitate ridicată, Element tip mamă Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SEAF8-40-05.0-S-10-3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
10
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Matrice de densitate ridicată, Element tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 10mm
Număr de poziţii
400
Înălțime deasupra plăcii
0,180" (4,57mm)
Pas
0,031" (0,80mm)