QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4
Numărul produsului DigiKey
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4
Descriere
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Magistrală de împământare (plană), Pini de alimentare (8), Ecranat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Matrice pereche diferențială, Element tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
11mm
Număr de poziţii
72 (64 + alimentare 8)
Înălțime deasupra plăcii
0,278" (7,06mm)
Pas
0,025" (0,64mm)