P1PDT-10-28-H-10.0-B1
Numărul produsului DigiKey
612-P1PDT-10-28-H-10.0-B1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P1PDT-10-28-H-10.0-B1
Descriere
URSA I/O ULTRA RUGGED PANEL MOUN
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Pas - Cablu
Producător
Samtec Inc.
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Culoare
Albastru, Individual
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la soclu
Utilizare
Număr de poziţii
20
Terminație cablu
Sertizare
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)