Imaginea pentru MTMM-107-11-H-D-354 nu este disponibilă
MTMM-107-11-H-D-354
Numărul produsului DigiKey
612-MTMM-107-11-H-D-354-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTMM-107-11-H-D-354
Descriere
VARIABLE POST HEIGHT HEADER STRI
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 14 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
MTMM-107-11-H-D-354 Modele
Lungime de contact generală
0,594" (15,09mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,059" (1,50mm)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Grosime finisaj contact - Știft
3,00µin (0,076µm)
Lungime contact - Conectare
0,354" (9,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,181" (4,60mm)