Imaginea pentru MTMM-106-02-T-D-150 nu este disponibilă
MTMM-106-02-T-D-150
Numărul produsului DigiKey
MTMM-106-02-T-D-150-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTMM-106-02-T-D-150
Descriere
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 12 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
MTMM-106-02-T-D-150 Modele
Lungime de contact generală
0,255" (6,48mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,059" (1,50mm)
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Finisaj contact - Știft
Cositor
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,150" (3,81mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,046" (1,17mm)