Imaginea pentru MTMM-103-03-G-S-125 nu este disponibilă
MTMM-103-03-G-S-125
Numărul produsului DigiKey
MTMM-103-03-G-S-125-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTMM-103-03-G-S-125
Descriere
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 3 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
MTMM-103-03-G-S-125 Modele
Lungime de contact generală
0,302" (7,67mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,059" (1,50mm)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
20,0µin (0,51µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Grosime finisaj contact - Știft
3,00µin (0,076µm)
Lungime contact - Conectare
0,125" (3,18mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)