Imaginea pentru MTMM-103-02-T-S-130 nu este disponibilă
MTMM-103-02-T-S-130
Numărul produsului DigiKey
MTMM-103-02-T-S-130-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTMM-103-02-T-S-130
Descriere
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 3 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MTMM-103-02-T-S-130 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,255" (6,48mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,059" (1,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,130" (3,30mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,066" (1,68mm)