Imaginea pentru MTLW-106-08-T-S-236 nu este disponibilă
MTLW-106-08-T-S-236
Numărul produsului DigiKey
MTLW-106-08-T-S-236-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTLW-106-08-T-S-236
Descriere
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 6 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-106-08-T-S-236 Modele
Lungime de contact generală
0,530" (13,46mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,060" (1,52mm)
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Finisaj contact - Știft
Cositor
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
5,2A per contact
Lungime contact - Conectare
0,236" (6,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,234" (5,94mm)