MTLW-106-05-T-S-210
Numărul produsului DigiKey
MTLW-106-05-T-S-210-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MTLW-106-05-T-S-210
Descriere
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 6 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
MTLW-106-05-T-S-210 Modele
Lungime de contact generală
0,335" (8,51mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,060" (1,52mm)
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Finisaj contact - Știft
Cositor
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
5,2A per contact
Lungime contact - Conectare
0,210" (5,33mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,065" (1,65mm)