MMS-107-02-L-DV-14-K-TR
Numărul produsului DigiKey
MMS-107-02-L-DV-14-K-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
MMS-107-02-L-DV-14-K-TR
Descriere
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Poziție Soclu Conector 0,079" (2,00mm) Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMS-107-02-L-DV-14-K-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,177" (4,50mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de poziții încărcate
13
Valoare nominală curent (Amp)
3,9A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,079" (2,00mm)